O nas

Zastanawiasz się, kim jesteśmy i czy warto nawiązać z nami współpracę? Sprawdzisz to w tym miejscu. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli porozmawiać o projekcie.

Treści finansowe dla firm

Zapewniamy kompleksowe usługi copywriterskie dla różnych firm z sektora finansowego.  Dostarczamy treści, które przekładają się na warstwę marketingową, jak i usprawniają wewnętrzne procesy sprzedażowe oraz zwiększają efektywność działań SEO. Obsługujemy także innych klientów, którzy mają zapotrzebowanie na treści związane z finansami, inwestycjami kapitałowymi, nowymi technologiami, fintech i pokrewnymi branżami. 

Uwielbiamy pracować między innymi dla:  

Krótka historia firmy

Fincopy powstało na skutek obserwowanego wzmożonego zainteresowania marketingiem internetowym dla sektora finansowego.pl. Kładzenie nacisku na niszową specjalizację jest najlepszą metodą, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i coraz szybciej się rozwijać. 

Obserwując polski rynek agencji copywriterskich, dostrzegliśmy, że istnieje luka, która po prostu musi być wypełniona. I trzeba to zrobić w odpowiedni sposób. Dziś wiele procesów podlega automatyzacji. Doskonale widać to na przykładzie branży pozycjonowania stron SEO. Jednak wciąż – pomimo nawet coraz bardziej zaawansowanych generatorów contentu – najbardziej unikalny przekaz to treść słowna. Musi być oryginalna, stworzona od A do Z z myślą o konkretnej grupie docelowej i realizacji konkretnego celu. 

Wiemy, że copywriting to domena przyszłości

Copywriting jest domeną przyszłości. Nie mówimy tu jednak o pierwszych lepszych tekstach, a treściach tworzonych przez ekspertów. Dokładnie takiego copywritingu wymagają instytucje finansowe, firmy pożyczkowe i technologiczne. Szczególnie w branży finansowej nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek niedoróbki, gdyż wpłyną one na wizerunek i wiarygodność świadczonych usług. 

Rozwiązaniem zarysowanych wyżej problemów jest agencja copywritingu finansowego Fincopy. Fincopy.pl to wydzielony oddział zewnętrzny głównej agencji marketingu internetowego i pozycjonowania SEO – Contento (agencjacontento.pl). Jest to marka własna funkcjonująca w sposób niezależny. Taki układ pozwala na optymalne połączenie realizowania się w zakresie specjalistycznej niszy z profesjonalizmem.

Aspekty formalne

Bezpieczeństwo i rzetelność to podstawy każdej udanej współpracy. 

Świadczymy usługi przede wszystkim w formie B2B. Treści finansowe mogą być jednak zamówione przez każdy podmiot, także osobę prywatną. 

Zawsze wystawiamy pełną fakturę VAT do każdego zlecenia. Jesteśmy podatnikiem podatku VAT. 

Współpracujemy z podmiotami krajowymi i zagranicznymi, przede wszystkim w obszarze Unii Europejskiej, ale nie tylko. Posiadamy ważny VAT UE. 

Przy większych realizacjach spisujemy umowę określającą zadania i obowiązki obydwu stron. Kładziemy nacisk na maksymalną transparentność i prostotę tak, aby obydwie strony były jak najbardziej usatysfakcjonowane.

Dlaczego my?

Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym projektom. Nie zatrwoży nas pisanie o wstęgach Bollingera i poziomach Fibonacciego. Ten sam produkt finansowy jesteśmy w stanie perswazyjnie opisać na dziesiątki różnych i unikalnych sposobów. Jednak nasza solidność przejawia się w 3 głównych wartościach:

Specjalizacja

Znamy swoją niszę i znamy ją dobrze. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować wyższą jakość tekstów.

Doświadczenie

Tam, gdzie inni by się potknęli, my przechodzimy nad meandrami danej tematyki płynnie i szybko.

Dogodne warunki

Każda współpraca jest inna - różni się tematyka i różnią się ludzie. Dopasujemy dogodne rozwiązania win-win.

Potrzebujesz treści finansowych?

Dzięki Fincopy.pl stworzysz unikalną narrację o wysokim poziomie merytorycznym. Jesteśmy otwarci na różne propozycje. Skontaktuj się teraz!